SIEMENS B41455-P8109-T SCREW TERMINAL CAPACITOR
SIEMENS
S+M
B41455-P8109-T
10000 µF (T)
63 V- 40/085/56
08.99
BEST,-NR. 203-5890
B41455P8109T E1K0, 10000µF, 63V
MADE IN GERMANY
WEIGHT : 160 GM
CONDITION : NEW 1 PCS
REF NO : 44618
Availability: 1 in stock