SCHRACK TYCO PT570L24 RELAY
MAKER: SCHRACK
TYCO
PT570L24
24V—
6A/250V~
SPARE PART ID: HO_0002731
NAME: RELAY
MAKER REF: RA 200 024, 24V
AMOSD NR: 403.0.81.01.010
OBJECT: HO_0000106 MOTOR/ STARTER, STEERING GEAR PUMP
AMOS ITEM NO: 229844
MAKER REF: RA 200 024, 24V, ART.NO: REF0611
COMPONENT/ FUNCTION: 619.00193/ 403.111.100
FUNC.NAME/TYPE: MOTOR/STARTER, STEER GR.PUMP, PORT, NO1
MADE IN AUSTRIA
WEIGHT : 30 GM
CONDITION : NEW 22 PCS
REF NO : 51334
SCHRACK TYCO PT570L24 RELAY
Availability: 22 in stock