CINCON ELECTRONICS CFM60S274
CINCON ELECTRONICS CO., LTD.
CROWCON
AC77-02 V1.0
S012304
AC~
100-240V
50-60HZ
1.3A MAX
20-30V
DC(NOMINALLY 24V)
2.5A
P/N: CFM60S274
INPUT: 100-240V~
1.4A,47-63HZ
OUTPUT: 27.4VDC/2.19A