CHINO JW SERIES JW40020NN006
CHINO
JW SERIES
MODEL: JW40020NN006
RATING: 400V 20A
240V AC•1A
30V DC•1A
WEIGHT: 4.360 KG
CONDITION : USED 3 PCS
REF NO : 39354
CHINO JW SERIES JW40020NN006
Availability: 3 in stock